Doprava zdarma

Plastová jímka JVS-S 12 000 litrů Nádrž na dešťovou vodu

158
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Plastová jímka JVS-S 12 000 litrů je určena pro tekutý obsah (dešťová voda, splašky) a je vyrobena z kvalitního materiálu 1. jakosti. Na tento výrobek se nepoužívá recyklovaný materiál proto si zákazník může být jist vysokou kvalitou.

Výrobek je vyroben v České republice.

Součástí dodávky je:

  • jímka samonosná
  • poklop - nepochozí
  • 1 x vtok
  • prohlášení o shodě
  • atest o nepropustnosti
  • návod

  • Skladem
    Můžeme doručit do: 18.3.2021
33 750 Kč / ks
Kategorie: Plastové jímky
Hmotnost: 215 kg
 

Jímka je tvořena deskami 5 - 10 mm a je dodávána včetně poklopu. Poklop a víko jímky splňuje pouze požadavky na celistvost, nejsou dimenzovány na žádné zatížení!!! Poklop dodávaný zdarma k jímce je nepochozí!!! Pokud je potřeba poklop na určité zatížení je potřeba, tento požadavek uvést do objednávky. Přístup do jímky je umožněn průlezem o průměru 55 - 58 cm a výšce 25 cm. Pokud je potřeba výší vstupní průlez je potřeba, tento požadavek uvést do objednávky. Jímky jsou vyrobeny z polypropylénu (PP) tloušťky 5, 8 a 10 mm, který je vyhovujícím materiálem pro stavbu těchto aplikací. Vlastnosti desek z PP jsou houževnatost, tvarová stálost, svařitelnost.

 Uložení jímky

Na štěrkopískové dno se provede betonáž armovaného podkladního betonu o tloušťce min. 100 mm. Beton musí být vyrovnaný a bez ostrých výstupků. Kolem obvodu betonové desky se umístí drenážní trubka pro odvod vody od jímky. Jímka se usadí na základovou desku a postupně se napouští vodou a zároveň se provádí betonová kotva pro ukotvení nádrže kolem celého obvodu 10 cm obvodu, po ztuhnutí betonu se obsypává stěrko pískem.

 Závěr

Všechny sváry na plastové jímce jsou 100% pevné a těsné (dokazuje osvědčení o zkoušce vodotěsnosti dle ČSN750905, který se provádí po zhotovení nádrže, jímky). Jímky jsou staticky spočítané a certifikované. Dle objemu jímky se volí tloušťka stěn a také nutné vyztužení. S naší jímkou si můžete být jistí, že Vám vydrží po celý život. Jímky samonosné jsou určené do suchého podloží, v případě výskytu spodní vody je potřeba volit jímky dvouplášťové.

Dle nařízení vlády 312/2005 Sb., Příloha 2, bod 10. 12 je certifikace pro žumpy a nádrže povinná. Certifikáty může vystavit pouze certifikační úřad a nemůžou si je firmy vystavovat samy. Naše výrobky mají certifikaci a technické osvědčení pro Českou i Slovenskou republiku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.